OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIII Niedziela Zwykła 06.09.2020 r.

1. Dzisiaj po mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci przygotowujące się do przyjęcia I Komunii Św. Po mszy św. spotkanie z rodzicami i z panią katechetką.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Melchiora Grodzieckiego, we wtorek Narodzenie NMP, w sobotę Najśw. Imienia Maryi.
3. W czasie liturgii nie ma ograniczeń co do ilości osób przebywających w kościele. Proszę, aby zajmować miejsca w oddaleniu 2 metrowym od kolejnego uczestnika, i pamiętać o zakrywaniu ust i nosa.
4. We wtorek św. Narodzenia NMP, w czasie mszy św. poświęcimy ziarno na zasiew.
5. Uroczystość bierzmowania odbędzie się 9 września w środę na mszy o godz. 18:00. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. biskup Grzegorz Balcerek. Spowiedź dla kandydatów do bierzmowania i ich rodzin w poniedziałek od godz. 19:00, będą też inni kapłani. Nowennę do Matki Bożej proszę aby odmówić indywidualnie.
6. W czwartek biuro parafialne czynne od 16:00 do 17:00. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
7. W sobotę 12 września po mszy św. o godz. 18:00 zapraszam na różaniec fatimski z procesją z figurą Matki Bożej wokół kościoła.
8. Za tydzień w niedziele o godz. 10:30 suma odpustowa w kaplicy w Walkowicach ku czci Krzyża Świętego. Głównym celebransem i kaznodzieją będzie ks. dr Łukasz Kędzierski- notariusz Kurii Metropolitalnej w Poznaniu. Zachęcam do udziału.
9. Odpust ku czci Krzyża Świętego w Sanktuarium w Biezdrowie od 17 -20 września szczegóły na plakacie.
10. Film o ks. Zieja dzisiaj w kinie w Czarnkowie o godz. 15.30
11. Dziękuję:
– za modlitwę i życzliwość i dary do kuchni,
– za ofiary zł od mieszkańca z Walkowic, od małżeństwa i od rodziny z Kruszewa
– za ofiarę zł za ofiarę od rolników złożonych przez Panów Sołtysów w czasie tegorocznej mszy dziękczynnej za żniwa
– za ofiary od chorych zł
– panom Zbigniewowi, Karolowi Sówka za pomoc w pracach parafialnych
– Parafianom oraz delegacji pocztu sztandarowego z Kruszewa za udział w uroczystości odpustowej w Lubaszu
12. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę zł. Poproszę o sprzątanie kościoła w Kruszewie mieszkańców Jabłonowa: p. Sławomira Andrzejczaka, p. Mateusza Janickiego, p. Kamila Szuchmilskiego

ks. prob. Paweł P. Froelich