OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVI Niedziela Zwykła 27.09.2020 r.

1. Po mszy św. zbiórkę pieniędzy przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.
2. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Wacława, we wtorek św. Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała, w środę św. Hieronima, w czwartek św. Teresy od Dzieciątka Jezus, w piątek św. Aniołów Stróżów.
3. W czasie liturgii nie ma ograniczeń co do ilości osób przebywających w kościele. Proszę, aby zajmować miejsca w oddaleniu 2 metrowym od kolejnego uczestnika, i pamiętać o zakrywaniu ust i nosa.
4. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą św. o godz. 18.00.
5. W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do godz. 17:00. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej. Od Czwartku rozpoczynamy miesiąc październik – miesiąc Matki Bożej różańcowej. W naszym kościele różaniec codziennie od poniedziałku do soboty o 17.30 a w niedzielę o 11.45 zapraszam do modlitwy.
6. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek i sobota miesiąca. W piątek spowiedź św. od godz. 16:30, Adoracja Najśw. Sakramentu od godz. 17:00. Odwiedziny chorych i osób starszych z posługą sakramentalną według stałego porządku w piątek i w sobotę od godz. 8.00.
7. Spotkanie i poświęcenie różańców dla dzieci z klasy III przygotowujących się do Komunii 11 października na mszy św. o godz. 12:00. Po mszy spotkanie z rodzicami.
8. W tym tygodniu odebrałem po renowacji dwie pateny i kielich z Walkowic, koszt zł. Z pracowni złotniczej Krzysztofa Buszkiewicza z Kórnika.
9. Prace denarskie zostały ukończone przy kościele w Węglewie, koszt całkowity czyli materiał i robocizna to zł zostało zapłacone.
10. Dziękuję:
– za modlitwę i życzliwość i dary do kuchni,
– za ofiarę zł od rodziny z Sarbi, zł od rodziny z Marunowa na renowację sukienki Matki Bożej
– za ofiarę zł oraz słodycze od dzieci I Komunijnych na misje w Etiopii
11. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę zł. Poproszę o sprzątanie kościoła w Kruszewie mieszkańców Jabłonowa: Jabłonowo Buki.
12. Zapowiedzi przedślubne:
Piotr Nerkowski, st. wolnego, z parafii św. Wojciecha w Kruszewie, Natalia Chara, st. wolnego, z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Pile
Patryk Cieluszek, st. wolnego, z parafii św. Michała w Połajewie, Cieślik Magdalena, st. wolnego, z parafii św. Wojciecha w Kruszewie
Niech Bóg błogosławi w przygotowaniu do małżeństwa
13. Zmarli parafianie: śp. Chachuj Zbigniew, lat 55 z Jabłonowa i śp. Radosław Wylegała, lat 35 z Romanowa Górnego Polećmy Zmarłych Miłosierdziu Bożemu :Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie…

ks. prob. Paweł P. Froelich