OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXV Niedziela Zwykła 20.09.2020 r.

1. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek św. Mateusza, w środę św. Pio z Pietrelciny, w sobotę św. Kosmy i Damiana, św. Wawrzyńca Ruiz.
2. W czasie liturgii nie ma ograniczeń co do ilości osób przebywających w kościele. Proszę, aby zajmować miejsca w oddaleniu 2 metrowym od kolejnego uczestnika, i pamiętać o zakrywaniu ust i nosa.
3. Dziś w naszej wspólnocie Parafialnej 26 dzieci przyjmie Pana Jezusa do swego serca po raz pierwszy. Dzieci w najbliższym tygodniu od poniedziałku do piątku będą uczestniczyły w mszach św.
4. We wtorek po mszy św. nabożeństwo do św. Jana Pawła II.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą św. o godz. 18.00.
6. W czwartek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do godz. 17:00. Po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
7. W przyszłą niedzielę po mszy św. zbiórkę pieniędzy przeznaczymy na ogrzewanie kościoła.
8. W sobotę 26 września o godz. 15:00 w domu katechetycznym parafii pw. Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana w Czarnkowie rozpocznie się kurs przedmałżeński, który potrwa przez 3 kolejne soboty i niedziele.
9. Dziękuję:
– za modlitwę i życzliwość i dary do kuchni,
– za ofiarę 100 zł od mieszkańców Walkowic,
– za ofiarę od rodziców dzieci I komunijnych w kwocie 2968 zł,
– dwóm uczniom za pomoc w pracach parafialnych
10. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę 150 zł. Poproszę o sprzątanie kościoła w Kruszewie mieszkańców Jabłonowa: p. Jana Skibińskiego, p. Sławomira Stróżyńskiego, p. Macieja Martenkę
11. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Nerkowski, st. wolnego, z parafii św. Wojciecha w Kruszewie, Natalia Chara, st. wolnego, z parafii św. Rafała Kalinowskiego w Pile nich Bóg błogosławi w przygotowaniu do małżeństwa
12. Zmarli parafianie: śp. Dorota Małecka, lat 62 z Kruszewa i śp. Damian Skrzypczak, lat 38, z Bronisławek. Polećmy Zmarłych Miłosierdziu Bożemu :Wieczny odpoczynek racz Zmarłym dać Panie…

ks. prob. Paweł P. Froelich