OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXIV Niedziela Zwykła 13.09.2020 r.

1. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek Podwyższenie Krzyża Świętego, we wtorek NMP Bolesnej, w środę św. mm. Korneliusza pap. i Cypriana bp., w czwartek św. Roberta Bellarmina, św. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego, w piątek św. Stanisława Kostki, w sobotę św. Januarego.
2. Dzisiejszą ofiarą składaną w czasie mszy dzielimy się na prośbę Papieża Franciszka ze wspólnotami chrześcijańskimi z Ziemi Świętej.
3. W czasie liturgii nie ma ograniczeń co do ilości osób przebywających w kościele. Proszę, aby zajmować miejsca w oddaleniu 2 metrowym od kolejnego uczestnika, i pamiętać o zakrywaniu ust i nosa.
4. We wtorek biuro parafialne czynne od godz. 16:00 do godz. 17:00.
5. W środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy w połączeniu z mszą św. o godz. 18.00.
6. W czwartek po mszy św. Adoracja Najświętszego Sakramentu do godziny 19:30. W czasie adoracji okazja do spowiedzi świętej.
7. W piątek pamiętajmy o Ks. Arcybiskupie ze względu na imieniny.
8. Za tydzień w niedziele o godz. 12:00 odbędzie się uroczystość przyjęcia I Komunii Świętej. Proszę Drogich Parafian, którzy zawsze uczestniczą w tej mszy o wybór innej ze względu na dzieci. Próby dzieci I komunijnych w środę, czwartek i w piątek o godz. 16:30. Spowiedź św. dla dzieci w sobotę, o godz. 9:00 dla dziewczynek, a o 10:00 dla chłopców. Dla rodziców i chrzestnych spowiedź św. tego samego dnia kiedy będą spowiadały się dzieci i od godz. 17:00.
9. Odpust ku czci Krzyża Świętego w Sanktuarium w Biezdrowie od 17 -20 września, szczegóły na plakacie.
10. Zostało odnowione kadzidło dla kaplicy w Walkowicach, koszt zł.
11. W piątek została wzmocniona ikona Matki Bożej Częstochowskiej z naszego kościoła, koszt naprawy zł.
12. Dziękuję:
– za modlitwę i życzliwość i dary do kuchni,
– za ofiary zł od rodziny z Sarbi,
– za pomoc od rodziny Knapskich
– od Bierzmowanych zł i za paramenty liturgiczne do kaplic cmentarnych w Romanowie i w Sarbi
13. Dziękuję za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę zł. Poproszę o sprzątanie kościoła w Kruszewie mieszkańców Jabłonowa: p. Mariana Jagłę, p. Barbarę Wiliczykiewicz, p. Witolda Jabłońskiego, p. Romana Mrugalskiego, p. Wiesława Sikorę.

ks. prob. Paweł P. Froelich