OGŁOSZENIA PARAFIALNE XXVII Niedziela Zwykła 06.10.2019 r.

 1. Za tydzień będziemy przeżywać Dzień Papieski pod hasłem „Wstańcie, chodźmy” zbiórka do puszek przeznaczona będzie na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia.
 2. Za tydzień również zostaną poświęcone książeczki dla dzieci komunijnych na mszy św. o godz. 12.00. Cena książeczek to 12 zł. Po mszy św. spotkanie z rodzicami dzieci I Komunijnymi.
 3. Wspomnienia liturgiczne: w poniedziałek NMP Różańcowej, w piątek św. Jana XXIII, w sobotę Rocznica Poświęcenia Bazyliki Archikatedralnej.
 4. Miesiąc październik poświęcony jest modlitwie różańcowej. W tym roku ten miesiąc z woli Ojca Świętego ma poświęcać intencji misji. Różaniec św. dla dzieci i młodzieży od poniedziałku do soboty o godz. 17:30, w niedziele o 11:45. Różaniec w kaplicy w Walkowicach od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 a w niedzielę o 10.00.
 5. W poniedziałek spotkanie kręgu biblijnego po mszy św.
 6. W środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy połączona z mszą św. o 18.00.
 7. W czwartek biuro parafialne od 16.00 do 17.00. Adoracja Najśw. Sakramentu po mszy św. do godz. 19.30. W czasie okazja do spowiedzi św.
 8. W przyszłą niedzielę przypada 13 dzień miesiąca po mszy św. procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej.
 9. Dziękuję :
  za dary do kuchni jakie otrzymałem w tym tygodniu
  za ofiary na ogrzewanie w kwocie  zł
  za ofiary od chorych zł
  za ofiarę na remont kościoła w Węglewie  zł od rodziny z Sarbi, po  zł od rodziny z Jabłonowa, Romanowa i od młodych ludzi
  dziękuję pracownikom firmy Tartak Stolarnia Edward Derek za pomoc w rozładowaniu drewna przy kościele w Węglewie
  za sprzątanie kościoła mieszkańcom Marunowa i za złożoną ofiarę  zł. Za tydzień poproszę o sprzątanie mieszkańców Sarbia Wybudowanie.
 1. Znaleziono klucze najprawdopodobniej od domu i samochodu można odebrać w zakrystii.
 2. W dniu 19 października w Kościele Nawiedzenia NMP w Poznaniu odbędzie się modlitewne spotkanie dla mężczyzn Wojowników Maryi. Zachęcam do zapoznania się mężczyzn a szczegóły na plakacie przy wyjściu z kościoła.
 3. Pragniemy wesprzeć siostry Misjonarki Miłości w Awassie w Etiopii. Do kosza obok obrazu będzie można składać środki opatrunkowe: bandaże ,plastry, opatrunki.

ks. Paweł Piotr Froelich

                                                                                                                              proboszcz